legria hd camcorders
no consumer

HD видео камери LEGRIA

Без разлика дали сакате да доловувате драгоцени спомени или да уживате во вашата креативност, ние ќе ви понудиме LEGRIA видеокамера што ќе биде совршена за вас.

Каква HD видеокамера ќе ви одговара најмногу?

Пронајдете ја совршената видеокамера LEGRIA.

family occasions video

За семејни пригоди

Снимајте моменти за паметење со прекрасна и стабилна HD слика користејќи компактна LEGRIA HF R видеокамера која нуди моќен зум и оптичка стабилизација на сликата.

Погледнете ја палетата

highest quality recording
legria hf g range

За видео ентузијасти

Уживајте во неверојатни HD видеоснимки што ќе одговараат на вашата креативност користејќи ја палетата на напредни видеокамери HF G LEGRIA со широкоаголен објектив и рачна контрола.

Погледнете ја палетата

video enthusiasts
legria mini range

За креативни лица

Создавајте од нова перспектива со уникатната и пренослива палета на LEGRIA mini со Wi-Fi, објектив со извонредно широк агол, LCD екран со променлив агол и вграден држач.

Погледнете ја палетата

video creatives
legria wifi camcorders

Видеокамери LEGRIA со Wi-Fi

Лесно поврзете видеокамера LEGRIA со Wi-Fi со вашиот паметен уред за споделување во движење, проследување во живо и далечинска контрола на едноставен начин.

Откријте повеќе

Дали ви треба повеќе помош?

Нашата страница за поддршка за производи ќе ви помогне да пронајдете повеќе информации за HD видеокамерите LEGRIA.