Canon imageRUNNER ADVANCE 6555iPRT

imageRUNNER ADVANCE 6555iPRT

imageRUNNER ADVANCE 6555i PRT нуди брзо, сигурно и квалитетно црно-бело печатење и е практичен за користење во динамични канцеларии благодарение на неговиот интелигентен и практичен екран на допир.

Придобивки

  • Црно-бело печатење со брзина од 55 стр./мин.
  • Прилагодлив WVGA екран на допир во боја од 10,1 инчи (25,6cm), сличен на екраните на паметните телефони
  • Капацитет до 7.700 листови и флексибилно управување со медиуми
  • Издавање документи во домот и моќни опции за завршна обработка
  • Напредни опции за безбедност
  • Лесно управување со уредот и тимот
  • Мала потрошувачка на енергија

Детални карактеристики

Погледнете подетални информации за Canon imageRUNNER ADVANCE 6555iPRT

Награди

Спецификации за производот

Дознајте повеќе за Canon imageRUNNER ADVANCE 6555iPRT, неговите функции и можности.

ImageRUNNER ADVANCE logo

Алатка за конфигурирање на производ

Искористете ја оваа алатка за да ги откриете и за да ги прилагодите конфигурациите според вашите потреби.

ImageRUNNER ADVANCE Brochure logo

Брошура

Откријте повеќе за портфоиото на imageRUNNER ADVANCE

Решенија за мобилни уреди

Едноставно печатење од мобилни уреди

Палета на канцелариски уреди во боја

Сликите од производите имаат само илустративна намена. Одредени функции се изборни. Ве молиме погледнете ги спецификациите на производот или обратете се кај вашиот претставник за продажба од Canon за дополнителни информации.

  • Canon
  • imageRUNNER ADVANCE 6555iPRT