summerpromotion_top_image
alt text goes here

ДОЛОВЕТЕ ГИ СКАПОЦЕНИТЕ МОМЕНТИ ОД ЛЕТОТО

Без разлика дали сте почетник или искусен фотограф, пробајте нов тип на фотографирање и доловете ја идеалната фотографија. Или зошто не си поиграте со видео содржини? Што и да изберете, сега е моментот да експериментирате, да ги подобрите вашите техники и да уживате во резултатите со вашето семејство и пријатели.

Ставете ја вашата страст во центарот на вниманието

Без разлика каква содржина ќе креирате, издвојте се од толпата и подарете и на својата публика нешто посебно. EOS M50 Mark II ви нуди повеќе начини на кои можете да доловувате фотографии, филмови и преноси во живо, а исто така и да се поврзете со вашите следбеници. Исчекорете од вашиот паметен телефон и креирајте ја најдобрата содржина досега, од влогови и преноси во живо до селфи и фотографии.

Дознајте повеќе
Put your passion in the spotlight

Canon EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM

Ултра широкоаголен објектив за зумирање EF-S кој ви дозволува да опфатите повеќе во вашата снимка. Компактен и лесен со дизајн идеален за патувања, овој ултра широкоаголен објектив за зумирање може да опфати повеќе во кадарот а тоа влијае на пејзажите, градските предели и небото. Дури ви овозможува да доловувате пространи интериери и архитектура без да се оддалечувате од она што сакате да го доловите.

Дознајте повеќе
Canon EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM

CANON EOS 250D

Најлесниот DSLR во светот со подвижен екран*, класично ракување и вградена врна технологија. Фотографиите со одличен изглед и 4K филмовите се снимаат едноставно, а фотоапаратот комуницира интуитивно со паметните уреди.**

Дознајте повеќе
CANON EOS 250D

Сите овие неверојатни производи се на продажба со одредени попусти. Промоцијата е валидна од 24.5.2021 до 08.8.2021 година, додека траат залихите.

Се применуваат следниве одредби и услови.

Производи кои учествуваат

DSLR фотоапарати Инстант поврат на пари во ден
EOS 5D Mark IV сите сетови 10.200 ден
EOS 6D Mark II сите сетови 7.700 ден
EOS 90D сите сетови 5.100 ден
EOS 850D сите сетови 2.500 ден
EOS 250D сите сетови 2.500 ден
EOS 2000D сите сетови 1.000 ден
Компактни фотоапарати Инстант поврат на пари во ден
Powershot G1x Mark III 3.600 ден
Powershot G7x Mark II сите сетови 1.500 ден
Powershot G7x Mark III сите сетови 2.500 ден
Powershot G9x Mark II 1.000 ден
EOS M фотоапарати без огледала Инстант поврат на пари во ден
EOS M50 Mark II сите сетови 2.500 ден
EOS M50 сите сетови 2.500 ден
EOS M200 сите сетови 1.500 ден
Објективи Инстант поврат на пари во ден
EF-M 22mm f/2 STM 1.000 ден
EF-M 11-22 f/4-5.6 IS STM 2.000 ден
EF-M 55-200 4.5-6.3 ISSTM 2.000 ден
EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM 2.000 ден
EF-M 18-150 f/3.5-6.3 IS STM 2.000 ден
EF-M 32mm f/1.4 STM 2.000 ден
EF 14mm f/2.8L II USM 10.200 ден
EF 24mm f/1.4L II USM 7.700 ден
EF 35mm f/1.4L II USM 7.700 ден
EF 50mm f/1.4 USM 1.500 ден
EF 85mm f/1.4L IS USM 7.700 ден
EF 85mm f/1.8 USM 1.500 ден
EF 135mm f/2L USM 5.100 ден
EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM 1.000 ден
EF 16-35mm f/4L IS USM 2.000 ден
EF 16-35mm f/2.8L III USM 7.700 ден
EF 11-24mm f/4L USM 10.200 ден
EF 24-70mm f/4L IS USM 3.070 ден
EF 24-70mm f/2.8L II USM 10.200 ден
EF 70-200mm f/4L IS II USM 5.100 ден
EF 70-200mm f/2.8L IS III USM 10.200 ден


Партнери кои учествуваат:
Neptun
Pixplus*250D (црна/сребрена боја) е најлесниот дигитален фотоапарат во светот со вграден објектив, сензор со APS-C-големина и подвижен LCD-екран. Вклучувајќи батерија и мемориска картичка, согласно CIPA-стандардите. Почнувајќи од 9 април 2019 год. (истражено од компанијата Canon).

**Паметниот уред треба да биде опремен со Bluetooth верзија 4.0 (или понова). Исто така, паметниот уред треба да го користи оперативниот систем iOS 8.4 (или понов) или Android 5.0 (или понов)