Canon EOS R6 Mark II

ПРОМОЦИЈА

Подгответе се за поголема инвентивност

Влезете во возбудливиот свет на иновациите со Canon и извлечете го максимумот од вашата креативност оваа пролет, од фотографирање до печатење.

Производи во фокус

 • Систем Cinema EOS

  EOS R5 C

  Снимајте прекрасни видеоснимки со резолуција од 8K и фотографии со 45 MP со најмалата камера Cinema EOS којашто ќе одговори на сите предизвици.
 • Фотоапарати без огледало

  EOS R6 Mark II

  Фотографии или видео, акција или портрет - комбинацијата од перформанси и квалитет на слика што ја нуди EOS R6 Mark II ви овозможува да бидете максимално креативни
 • Фотоапарати без огледало

  EOS R7

  Истражете ја дивината со фотоапарат што нуди неверојатна брзина и квалитет на слика во преносливо APS-C-куќиште дизајнирано за иднината.
 • Фотоапарати без огледало

  EOS R10

  Преземете ги следните чекори во фотографирањето и снимањето со фотоапаратот без огледало EOS R што е дизајниран со сензор со големина APS-C.
 • RF-објектив за виртуелна реалност

  RF 5.2mm F2.8L DUAL FISHEYE

  Доловете го светот во неверојатна виртуелна реалност со овој револуционерен објектив од серијата L што е дизајниран за беспрекорни работни процеси со виртуелна реалност.
 • Професионални печатачи за фотографии

  imagePROGRAF PRO-300

  Професионален печатач imagePROGRAF за на работна маса што нуди печатени материјали во формат A3+ со квалитет како за во галерија и со едноставен работен процес за сигурно печатење.
 • Canon Professional Services

  CPS

  Canon Professional Services (CPS)

  Регистрирајте го бесплатно вашиот комплет преку Canon Professional Services и раскажете ги приказните за кои сте родени да ги раскажувате - со приоритетна поддршка, брзи поправки, екслузивни настани и специјални понуди.

  Промотивни производи

  Промоцијата трае од 15.3. до 22.4.2023 година, додека траат залихите.

  Фотоапарати

  Износ на поврат на пари

  EOS R5 C

  24,600 ден

  EOS R5

  30,750 ден

  EOS R6 Mark II

  12,300 ден

  EOS R

  7,380 ден

  EOS R7

  6,150 ден

  EOS R10

  4,920 ден

  EOS 5D Mark IV

  12,300 ден

  EOS 6D Mark II

  6,150 ден

  Објективи

  Износ на поврат на пари

  EF 50mm f/1.4 USM

  1,850 ден

  EF 85mm f/1.4 L IS USM

  7,380 ден

  EF 16-35mm f/4L IS USM

  7,380 ден

  EF 16-35mm f/2.8L III USM

  10,450 ден

  EF 24-105MM 4L IS II USM

  3,070 ден

  EF 100mm f/2.8L Macro IS USM

  3,070 ден

  EF 70-200mm f/4L IS II USM

  7,380 ден

  EF 70-200mm f/2.8L IS III USM

  12,300 ден

  EF 100-400mm f/4.5-5.6L IS II USM

  13,530 ден

  RF 5.2mm f/2.8 L DUAL FISHEYE

  12,300 ден

  RF 50mm f/1.2 L USM

  12,300 ден

  RF 85mm f/2 IS STM

  3,070 ден

  RF 85mm f/1.2L USM

  12,300 ден

  RF 85mm f/1.2L USM DS

  12,300 ден

  RF 600mm f/11 IS STM

  4,300 ден

  RF 800mm f/11 IS STM

  6,150 ден

  RF 15-30mm F4.5-6.3

  3,070 ден

  RF 14-35mm f/4L IS USM

  9,220 ден

  RF 15-35MM F2.8 L IS USM

  12,300 ден

  RF-S S18-150mm f/3.5-6.3 IS STM

  2,460 ден

  RF 24-70MM F/2.8 L IS USM

  9,220 ден

  RF 24-105mm f/4 L IS USM

  3,070 ден

  RF 24-105MM f/4-7.1 IS STM

  1,850 ден

  RF 28-70mm f/2 L USM

  18,450 ден

  RF 70-200 f/4 L IS

  9,220 ден

  RF 70-200 f/2.8L IS USM

  15,370 ден

  RF 100-400 IS

  3,070 ден

  RF 100-500mm f/4.5-7.1L IS USM

  15,370 ден

  RF 100mm f/2.8 L IS MACRO

  7,380 ден

  Печатачи

  Износ на поврат на пари

  imagePROGRAF PRO 300

  6,760 ден

  imagePROGRAF PRO 1000

  9,220 ден

  Каде да купите

  Pix Plus