Home Printers

Печатачи за во домот

Разгледајте ги најдобрите печатачи за во домот наменети за печатење документи и фотографии со неверојатна острина.

Стилски решенија

Разбудете ја вашата фантазија и направете мала канцеларија во домот. Независно дали станува збор за образување од дома, работа или креативно поминување на времето, печатачите од Canon се дизајнирани да се усогласат со вашиот стил на живеење.

ДОЗНАЈТЕ ПОВЕЌЕ

Филтер за печатачи за во домот

Дали барате нешто специфично? Подобрете го вашето пребарување
Филтрирај по

canon-camera

Печатете, копирајте, скенирајте и испраќајте факсови во вашиот дом со овој брз печатач што се одликува со Wi-Fi и мастило што се дополнува

Дознајте повеќе

canon-camera

Уживајте во практично печатење на живописни фотографии и остри документи во домот со овој достапен и компактен печатач

Дознајте повеќе

canon-camera

Уживајте во достапно и висококвалитетно безжично печатење од паметни уреди и социјални мрежи

Дознајте повеќе

canon-camera

Достапен сè-во-едно печатач со Wi-Fi за печатење остри документи и живописни фотографии без рабови

Дознајте повеќе

canon-camera

Повеќефункционалност со одлични опции за поврзување, печатење без рабови и изборни XL-картриџи - и сето тоа по достапна цена.

Дознајте повеќе

canon-camera

Висококвалитетен и компактен сè-во-едно уред во боја со можност за поврзување преку Wi-Fi и Cloud и LCD екран од 7,5 cm (3”).

Дознајте повеќе

canon-camera

Мал и достапен сè-во-едно уред за целото семејство со повеќе опции за поврзување наменет за едноставно печатење и скенирање во домот.

Дознајте повеќе

canon-camera

Покажете ги вашите креативни дизајни со можноста за користење различни медиуми, одличните креативни апликации и опциите за беспрекорно поврзување со паметни телефони што ги нуди серијата PIXMA TS5350.

Дознајте повеќе

canon-camera

Напреден повеќенаменски уред што се одликува со практичен дизајн, разновидни функции и 5 посебни мастила за висококвалитетни документи и фотографии.

Дознајте повеќе

canon-camera

Искористете ги придобивките од врвните опции за поврзување и големиот капацитет за хартија сместени во компактен и достапен пакет.

Дознајте повеќе

canon-camera

Моќен сè-во-едно уред со повеќе опции за безжично поврзување и голем екран на допир за извонредно печатење.

Дознајте повеќе

canon-camera

Бидете креативни со различни медиуми и добијте побогати и поживописни отпечатени фотографии благодарение на технологијата FINE и 6-те посебни мастила.

Дознајте повеќе

canon-camera

Печатете фотографии без рабови со врвен квалитет со помош на овој компактен сè-во-едно уред со 6 мастила, паметни опции за поврзување и етернет

Дознајте повеќе

canon-camera

Откријте на кој начин безжичното поврзување, ADF механизмот за 20 листови и можноста за A3 одговараат на вашите деловни потреби.

Дознајте повеќе

PIXMA TS9551C

Откријте како компактната големина, безжичното поврзување, печатењето во A3 и мултимедиумското управување можат да ја ослободат вашата креативност.

Дознајте повеќе

canon-camera

Повеќефункционалниот уред за печатење од основна класа е едноставен за користење, лесен за поставување и компатибилен со вашиот паметен телефон за да ви овозможи максимална функционалност во движење.

Дознајте повеќе

PIXMA TS7450

Стилски сè-во-еден уред за љубителите на модерна технологија со многубројни опции за печатење, како и технологија ADF за полесно копирање и скенирање врз различни видови хартија

Дознајте повеќе

PIXMA MG2550S

Компактен сè-во-едно уред за печатење, скенирање и копирање во боја за секојдневна употреба во домот.

Дознајте повеќе

canon-camera

Уживајте во печатење фотографии со неверојатно висок квалитет и поврзување преку Wi-Fi.

Дознајте повеќе

canon-camera

Наменски печатач со резервоари за мастило што се дополнуваат, што нуди намалување на трошоците, практичност и потполна сигурност.

Дознајте повеќе

canon-camera

Продуктивен сè-во-еден уред за голем обем на печатење со мали трошоци што нуди сигурност, практичност и креативна слобода.

Дознајте повеќе

canon-camera

Овој сè-во-еден уред за голем обем на печатење е исклучително брз и практичен и нуди неверојатно остри документи и живописни фотографии во секое време.

Дознајте повеќе

canon-camera

Сè-во-еден уред за голем обем на печатење со мали трошоци и Wi-Fi што нуди постојана сигурност и импресивна креативна флексибилност

Дознајте повеќе

canon-camera

Поврзете се и заштедете - со печатење со голема продуктивност и мали трошоци што можете да го користите во секое време

Дознајте повеќе

canon-camera

Работете побрзо и намалете ги трошоците по страница со максимален обем до 18.000 страници, ADF за 35 листови и голем капацитет за обична хартија од 350 листови.

Дознајте повеќе

canon-camera

Печатач со една функција и шест резервоари за мастило базирани на боја коишто може да се дополнуваат, што овозможува печатење на голем обем висококвалитетни фотографии во боја со екстремно ниски трошоци.

Дознајте повеќе

canon-camera

PIXMA G64, односно првиот повеќефункционален печатач во палетата PIXMA G којшто содржи шест резервоари за мастило базирано на боја коешто може да се дополнува, претставува спој на печатење со ненадминат квалитет на ниво на фотографија, голем обем и ниски трошоци за печатење.

Дознајте повеќе

canon-camera

Мал и паметен 4-во-едно уред што заштедува простор со повеќе опции за поврзување за максимална продуктивност

Дознајте повеќе

Selphy CP1000

Добијте отпечатени материјали со фотолабораториски квалитет за неколку секунди, во секое време и на секое место, со овој мал и елегантен печатач за фотографии.

Дознајте повеќе

Selphy CP1200

Извадете ги спомените од вашиот паметен телефон без напор и претворете ги во слики со врвен квалитет што ќе траат доживотно.

Дознајте повеќе

SELPHY CP1300

Стилски и пренослив уред за безжично печатење на прекрасни фотографии и фотографии за документи од компатибилни паметни уреди и фотоапарати.

Дознајте повеќе

Canon Zoemini C

Доловете ги пријателите и разменувајте автопортрети со помош на џебниот печатач кога сте во движење за да добиете спомени за паметење.

Дознајте повеќе

Canon Zoemini S

Снимете најдобар автопортрет: фотографирајте, прилагодете и отпечатете со една рака кога сте во движење, со помош на огледалото за автопортрети, прстенестото светло и далечинскиот управувач за блендата

Дознајте повеќе

Canon Zeomini

Снимајте, прилагодувајте и печатете каде и да сте, со овој совршен додаток со џебна големина наменет за мобилни уреди.

Дознајте повеќе

MAXIFY MB5450

Сè-во-едно печатач, факс, скенер и копир во боја, кој печати со брзина од 24 црно-бели слики/мин. и 15,5 слики/мин. во боја. Создаден за продуктивност, MB5450 од серијата MAXIFY на Canon за обемно користење не прави компромиси кога станува збор за перформанси, квалитет или сигурност

Дознајте повеќе

PIXMA TR4550 Series

Печатење, копирање, скенирање, испраќање факсови и ADF за 20 листови во еден практичен пакет со едноставно безжично поврзување

Дознајте повеќе

canon-camera

Печатењето, копирањето, скенирањето и испраќањето факсови со компактниот, повеќенаменски уред којшто е едноставен за користење е исклучително лесно за оние што работат од дома .

Дознајте повеќе

Do you need help finding a printer?

Дали ви треба помош за да пронајдете печатач?

Употребете ја нашата алатка за избор на печатачи и пронајдете го совршениот печатач.

ИЗБЕРЕТЕ ГО ВАШИОТ ПРОИЗВОД

Поддршка за вашиот печатач од Canon

Преземајте драјвери, фирмвер и упатства и добијте пристап до онлајн техничка поддршка, ресурси и решавање проблеми за вашиот печатач од Canon.

ОТКРИЈТЕ ПОВЕЌЕ

Може да ве интересира и…