EOS-M200

ПРОМОЦИЈА

Добијте попуст до 21.500 ден!

Откријте ја магијата на сезоната со екслузивните попусти!
Прегрнете ја зимската сезона со врвната линија на производи од Canon, дизајнирана да ви овозможи да ги доловите драгоцените моменти, замрзнувајќи го времето и неговото волшепство и да ги зачувате спомените кои траат вечно. Истражете ги избраните исклучителни производи на Canon, кои се одликуваат со иновативни технологии кои ја подобруваат уметноста на фотографијата. Зголемете го вашето фотографско искуство со нашите ексклузивни попусти на внимателно избраните производи на Canon, дизајнирани да ве инспирираат.

1. Како функционира ова

 • 1. Изберете

  Изберете го вашиот омилен производ во периодот од 4 декември до 31 јануари.

 • 2. Купете

  Набавете го омилениот производ, достапен кај овластените трговци, преку интернет и во продавница.

 • 3. Добијте инстант попуст

  Уживајте во инстант попуст на избрани производи.

Canon Club AdobeStock

CANON CLUB

Придружете се бесплатно на Canon Club!

Поттикнете ја вашата страст и добијте екслузивна поддршка, обука и инспирација. Со нашата иновативна програма за членови, нурнете во просперитетната заедница која го поттикнува вашиот раст, задоволувајќи ги вашите потреби без оглед на вашето моментално ниво на експертиза.

Canon Professional Services (CPS)

Станете член на CPS

Бидете понапредни и пред другите со врвните професионални услуги на Canon. Нашата посветена поддршка за производи гарантира дека вашиот бизнис и опрема остануваат на вистинската патека, нудејќи сеопфатна помош без оглед на какви било непредвидени околности.

CPS

Промотивни производи

Промоцијата трае од 4.12.2023 до 31.1.2024 год., додека траат залихите.

Фотоапарати

EOS R5

21,500 ден

EOS R6 Mark II

9,200 ден

EOS RP

6,150 ден

EOS R7

6,150 ден

EOS R10

6,150 ден

EOS R50

3,100 ден

EOS R100

1,850 ден

EOS 5D Mark IV

9,200 ден

EOS 6D Mark II

6,150 ден

EOS 90D

6,150 ден

EOS 250D

3,100 ден

EOS 2000D

1,850 ден

PowerShot V10

1,850 ден

PowerShot PX

2,500 ден

PowerShot ZOOM (само основни B2C комплети)

620 ден

RF 16mm f/2.8 STM

620 ден

EF 24mm f/1.4L II USM

6,150 ден

RF 24mm f/1.8

3,100 ден

EF 35mm f/1.4L II USM

9,200 ден

EF 50mm f/1.2 L USM

6,150 ден

RF 50mm f/1.2 L USM

9,200 ден

EF 85mm f/1.8 USM

3,100 ден

EF 85mm f/1.4L IS USM

6,150 ден

RF 85mm f/2 IS STM

3,100 ден

RF 85mm f/1.2L USM

9,200 ден

RF 85mm f/1.2L USM DS

9,200 ден

RF 600mm f/11 IS STM

3,100 ден

RF 800mm f/11 IS STM

6,150 ден

EF 11-24mm f/4L USM

9,200 ден

RF 5.2mm f/2.8 L DUAL FISHEYE

9,200 ден

RF 14-35mm f/4L IS USM

6,150 ден

RF 15-35MM F2.8 L IS USM

9,200 ден

EF 16-35mm f/4L IS USM

6,150 ден

EF 16-35mm f/2.8L III USM

9,200 ден

RF-S S18-150mm f/3.5-6.3 IS STM

3,100 ден

EF 24-70mm f/2.8L II USM

9,200 ден

RF 24-70MM F/2.8 L IS USM

9,200 ден

RF 24-50 F/4.5-6.3 IS STM

3,100 ден

EF 24-105MM 4L IS II USM

6,150 ден

RF 24-105mm f/4 L IS USM

3,100 ден

RF 28-70mm f/2 L USM

9,200 ден

RF 24-240mm f/4-6.3 IS USM

6,150 ден

RF-S 55-210 f/5-7.1 IS STM

3,100 ден

EF 70-200mm f/4L IS II USM

6,150 ден

EF 70-200mm f/2.8L IS III USM

9,200 ден

RF 70-200 f/4 L IS

6,150 ден

RF 70-200 f/2.8L IS USM

9,200 ден

EF 70-300f/4-5.6 IS II USM

3,100 ден

EF 100-400mm f/4.5-5.6L IS II USM

9,200 ден

RF 100-400 IS

3,100 ден

RF 100-500mm f/4.5-7.1L IS USM

9,200 ден

EF 100mm f/2.8L Macro IS USM

6,150 ден

RF 35mm f/1.8 MACRO IS STM

3,100 ден

RF 100mm f/2.8 L IS MACRO

6,150 ден

Каде да купите

Pixplus
Setec
Neptun
MicrosoftTeams

Инспирирајте се

Поддршка за креаторите

Отклучете ја моќта на ексклузивните системи на фотоапарати на Canon создадени за визионерските креатори на содржини. Издигнете ја вашата содржина и надминете ги заедно сите препреки.
За фотографии со професионален изглед и 4K филмови кои ве инспирираат повеќе да креираете, Canon EOS R50 можеби е вистинскиот избор за вас.
Нурнете во сезоната со совршениот придружник за вас, доловувајќи го секој момент во неверојатни детали.
Сведочете на растот на вашата креативност.

Креатор на содржини

 • Фотоапарати без огледало

  EOS R10

  Преземете ги следните чекори во фотографирањето и снимањето со фотоапаратот без огледало EOS R што е дизајниран со сензор со големина APS-C.
 • Фотоапарати без огледало

  EOS R50

  Снимете ги вашите најдобри содржини со овој фотоапарат без огледало EOS R, од остри фотографии до 4K-видеоснимки и проследување во живо. Сè во еден наменски уред.
 • Фотоапарати без огледало

  EOS R100

  Создајте совршени спомени во извонреден квалитет со интуитивниот фотоапарат EOS R што е секогаш подготвен.